Bendrosios sąlygos
Minimalus nuomos laikotarpis
Minimalus nuomos laikotarpis yra 1 para. Jeigu automobilis gražinamas pavėlavus daigiau nei 1 valandą , apie tai išanksto nesutarus priskaičiuojama papildoma para.
Kaina
Lentelėse yra nurodytos automobilių nuomos kainos, eksploatuojant automobilį tik Lietuvos Respublikos teritorijoje. Į nurodytas nuomos kainas yra įskaičiuota: civilinis draudimas, CASCO draudimas. UAB "Vipauta" pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti nuomos kainas.
Rezervacijos patvirtinimas
Rezervacijos patvirtinimas galimas tik sumokėjus 29 EUR avansą. Jis yra negrąžinamas, jeigu klientas dėl kokių nors priežasčių atsisako nuomotis rezervuotą automobilį.
Atsiskaitymas
Nustatytas nuomos mokestis sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje, pasiimant automobilį. Už automobilio nuomą galima atsiskaityti banko pavedimu arba grynais pinigais, palikęs nustatyto dydžio užstatą.
Vairuojantis asmuo
Nuomojamą automobilį gali vairuoti ne jaunesnis nei 21-erių metų asmuo, turintis galiojantį, tarptautinius reikalavimus atitinkantį vairuotojo pažymėjimą ir ne mažiau kaip 2 metų vairavimo patirtį.
Dokumentai
Norint išsinuomoti automobilį fiziniams asmenims reikia pateikti: galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir asmens dokumentą. Norint išsinuomoti automobilį juridiniams asmenims nuomininkas privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą ir jo kopiją, įgaliojimą įmonės įgaliotam asmeniui ir vairuotojo pažymėjimą.
Papildomos įrangos nuoma
Kartu su automobiliais papildomai galite išsinuomoti vaikiškas kedutės , bei navigacinės sistėmas GPS.
Draudimas
Visi UAB "Vipauta" automobiliai yra apdrausti. Automobilio transporto priemonių (Casco) draudimas (avarijos, vagystės, stichinės nelaimės, trečiųjų asmenų tyčinės veikos atvejais) bei Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas (TPVCA) galioja geografinės Europos ribose. Ribota Nuomininko atsakomybė įvykus draudiminiam įvykiui – 250 EUR. Draudimo kaina yra įskaičiuota į nurodytas automobilių nuomos kainas.
Degalai
Automobiliai išnuomojami ir grąžinami su pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį su mažiau kuro, imamas nustatyto dydžio mokestis.
Žemėlapiai
Rasite kiekviename automobilyje.
Kliento atsakomybė
Kliento atsakomybė yra 250 EUR, kuriuos jis turi sumokėti už padarytą žalą, įvykus autoįvykiui. Prieš nuomojant automobilį ši suma autorizuojama kaip užstatas. Nuomininko pageidavimu automobilį gali vairuoti mūsų vairuotojas.
Pristatymo/grąžinimo mokestis
Mokestis taikomas kai išnuomotą automobilį klientas pageidauja atsiimti/grąžinti ne mūsų biure ir/arba ne darbo metu. Tokiu atveju prie nuomos mokesčio pridedamas 9 EUR pristatymo/grąžinimo mokestis. Jeigu už Vilniaus ribų imamas 0,30 EUR už 1 km plius 12 EUR mokestis. Vilniaus oro uoste imamas 15 EUR pristatymo/grąžinimo mokestis.
Nuomos mėnuo
Nuomos mėnuo tai 30 kalendorinių dienų.
Darbo laikas
I-V nuo 10:00 iki 18:00.


Vipauta.lt - All rights reserved @2007-2021